Urodziny to szczególne święto, przede wszystkim dla każdego dziecka, niezależnie od jego wieku. Warto zadbać o to, aby Twoja pociecha czuła się w tym dniu wyjątkowo. Jeśli postanowisz zorganizować przyjęcie w domu, nie wyróżnisz swojego dziecka – z pewnością większość jego rówieśników będzie miało podobne przyjęcia. Wynajem sali? Może wiązać się z dużymi kosztami, nie tylko wynajmowanego pomieszczenia, ale również atrakcji. Urodziny w Wesołym Miasteczku? Będzie ciężko zapanować nad większą grupą dzieciaków. Gdzie urządzić urodziny dziecka, aby każdy z uczestników dobrze je wspominał, a jubilat był zachwycony?

 

Wymarzone urodzinowe miejsce to…

 

Skoro zrezygnowałeś z przyjęcia w domu, wynajmu sali i wizyty w Wesołym Miasteczku, może wydawać Ci się, że nie znajdziesz dobrej opcji. To zdecydowanie błędne myślenie. Kiedy poznasz Akademię Edukacyjną, sam się o tym przekonasz.

Urodzinowa zabawa w Akademii Edukacyjnej? To możliwe? Czy istnieją dzieci, które chcą poświęcić dzień swoich urodzin na naukę? Jesteśmy pewni, że gdyby zabawa w Akademii Edukacyjnej polegała na ćwiczeniu pisania i czytania czy liczeniu, z pewnością dzieciaki nie bawiłyby się u nas za dobrze podczas swoich urodzin. Przygotowaliśmy o wiele lepsze rozwiązanie, które z pewnością zachwyci każdego młodego jubilata oraz jego gości.

W Akademii Edukacyjnej przyjęcia urodzinowe opierają się na budowie robotów, ich programowaniu oraz… zabawie nimi! Każda zabawka będzie inna – nie korzystamy z gotowych instrukcji, dzięki czemu rozbudzana jest wyobraźnia bawiących się dzieci. Urodziny w Akademii Edukacyjnej to gwarancja udanego przyjęcia, które zachwyci nie tylko jubilata, ale także gości. Posiadamy wszystko, czego potrzeba na urodzinach:

 

  • wspaniałą salę,
  • ogromną ilość klocków,
  • wyjątkowe roboty.

 

Jesteśmy również świadomi, że każde dziecko ma inne zainteresowania, dlatego przygotowaliśmy różnorodne bloki tematyczne, z których będziesz mógł wybrać ten najlepszy! Doskonała zabawa w Akademii Edukacyjnej trwa aż 3 godziny! Dzieciakami opiekują się nasi wykwalifikowani instruktorzy, zapewniając im bezpieczeństwo podczas całego przyjęcia. Oferujemy także poczęstunek: przekąski, soki, chipsy, paluszki oraz wodę. Tort zapewniają rodzice solenizanta – dzięki temu będzie on bardziej trafny.

 

Jak wygląda cennik?

 

Jak już  wspominaliśmy, zajęcia trwają 3 godziny. Za grupę do 10 osób zapłacisz jedynie 350 zł! Trzy godziny świetnej zabawy dla sporej grupki dzieci za tak niewielką cenę! Istnieją także dodatkowe opcje, takie jak kolejna godzina (50 zł) czy dodatkowa osoba (25 zł). Przekąski: chipsy, paluszki, ciastka czekoladowe, soki (2 x 2 litry) oraz woda (2 x 1,5 litra), kosztują 50 zł, tak samo, jak kanapki czy dwie sztuki pizzy średniej. Istnieje także możliwość skorzystania z serwisu kawowego dla rodziców, w którym zawarte są: kawa, herbata, cukier, śmietanka, czajnik/samowar, talerze sztućce oraz filiżanki, w cenie 50 zł. Zabawa w Akademii Edukacyjnej przeznaczona jest dla dzieciaków w wieku od 4 do 15 lat. Nie czekaj, już dziś zorganizuj najlepsze przyjęcie urodzinowe dla swojego dziecka!