Główną dziedziną naszej działalności w ramach Akademii Edukacyjnej jest prowadzenie zajęć dydaktycznych z programowania robotów, dla dzieci w każdym wieku. Zależy nam na tym aby stymulować rozwój dzieci w kreatywny i zabawny sposób, przekazując im wiedzę przez zabawę, ekscytujące wyzwania i angażujące zadania. Skontaktuj się z nami już teraz, aby dowiedzieć się, w jaki sposób możemy pomóc twojemu dziecku w jak najlepszym wykorzystaniu jego potencjału, młodzieńczej energii i zapału do odkrywania i poznawania świata.

 

Wierzymy, że zaangażowanie jest kluczem do sukcesu

 

Nasi instruktorzy są wspierani przez zaawansowane technologicznie pomoce naukowe i narzędzia, które dla nas wszystkich są bardzo ekscytujące i wzbogacające życie. Akademia Edukacyjna organizuje zajęcia dla dzieci i młodzieży od 2017 roku. Do tej pory zaufało nam już dziesiątki rodziców, którzy przekonali się, że nie tylko zapewnią swoim dzieciom prawdziwie, niezapomniane doświadczenia dydaktyczne, ale że czynią to w bezpiecznym i stymulującym środowisku.

Partnerami założycielami Akademii Edukacyjnej są Kamila i Sławomir Góreccy, wspierani przez doświadczony zespół instruktorów i kadrę dydaktyczną.

 

                                                                                                                                                                                                                                                                       Kamila i Sławomir Góreccy